Finalizacja transakcji pod projekt deweloperski
2023-05-26 09:28

prawnik szczecin

Z radością i dumą informujemy, iż zespół naszych prawników w ostatnim czasie z powodzeniem zakończył projekt związany ze zbyciem nieruchomości pod inwestycję mieszkaniową.
Wartość transakcji sięgnęła kwoty 15 milionów złotych, a nabywcą gruntu położonego w Szczecinie, został jeden z największych deweloperów na Pomorzu Zachodnim.
Projekt był wymagający ze względu na specyfikę nieruchomości będącej przedmiotem transakcji. W międzyczasie doszło także do licznych zmian w strukturze nabywcy, co wymagało dodatkowych analiz umów pod kątem ewentualnych ryzyk związanych z prawidłową reprezentacją.
Nasze zadania koncentrowały się w szczególności na kwestiach związanych z zabezpieczeniem roszczeń, analizą stanu prawnego nieruchomości, a także zagadnieniami prawno-handlowymi.
Nasi prawnicy regularnie doradzają klientom w sprawach dotyczących nieruchomości w Szczecinie (i innych częściach krajów), lecz pod względem złożoności oraz ceny sprzedaży, była to transakcja wyjątkowa.
Choć proces był pracochłonny i złożony w koordynacji, to z tym większą satysfakcją doprowadziliśmy do jego finalizacji.
Jednym z filarów działalności naszej kancelarii są sprawy dotyczące nieruchomości. Reprezentujemy naszych klientów na każdym etapie procesu inwestycyjnego, oferując wsparcie zarówno na etapie badania stanu prawnego nieruchomości, jak i negocjacji, sporządzania umów oraz zastępstwa przed sądem wieczystoksięgowym.

News